Pixfra Chiron C435

180.8 mm
Termovízne
Wi-Fi prepojenie

• , zakúpené v Termovízie Pixfra

Veľmi dobré parametre, nižšia cena oproti iným výrobcom s rovnakými parametrami termovizie. Vymeniteľný nabíjací akumulátor 18650. Podľa mňa lepší ako CR123. Má vyššiu kapacitu, v balení sú dva kusy. Dá sa dokúpiť s kapacitou až okolo 3400mA.

• , zakúpené v MGPro.sk

Veľmi dobré parametre a aj cena oveľa nižšia, ako ponúkajú iní výrobcovia s rovnakými parametrami. Kupoval som už druhú termovíziu, táto bola kolegovi.

• , zakúpené v MGPro.sk

Vzhľadom na cenu a parametre oproti konkurenčným výrobkom, som s týmto výrobkom nadmieru spokojný. Nemám ho ešte dostatočne odskúšaný, ale naozaj má to čo som hľadal. Výhoda je pre mňa aj použitie akumulátora s veľkou kapacitou a s dlhou dobou prevádzky. V cene výrobku bola dodaná aj montáž, čo u iných značiek treba dokúpiť a cena je podobná, a výrobok má slabšie parametre.

čierne
500 g
Celková dĺžka
180.8 mm
Termovízne
Wi-Fi prepojenie

Modelová rada Chiron od spoločnosti Pixfra je prvou tohto technologického giganta v oblasti termovíznych puškohľadov. Využitie skúseností s výrobou bezpečnostných kamier, pridanie nových technológií a nasadenie agresívnych cien je recept, ktorým sa pokúšajú zatriasť najvyššími priečkami predajnosti.

Kľúčové vlastnosti

• Priemer šošovky 35 mm